Piekary Śląskie


Data rozpoczęcia Data zakończenia Wolne miejsca
2020-01-18 2020-01-19 NIE brak wolnych i rezerwowych miejsc


Nauczyciele:

Telefon do prowadzących:

605355054

Email prowadzących:

sznajderandrzej@gmail.com

Szczegółowy opis kursu:

"Miłość zmierza do jedności głęboko osobowej, która nie tyko łączy w jedno ciało, ale prowadzi do tego, by było tylko jedno serce i jedna dusza".

                                                                   /FAMILIARIS CONSORTIO/

Kurs trwa 2 dni (18 i 19 stycznia 2020r), odbywa się w Domu Parafialnym przy Parafii św, Rodziny w Piekarach Śląskich (ul. Konstytucji 3 Maja 36).

W ramach kursu uczestnicy biorą udział w wykładach jak i w ćwiczeniach. Zajmować się będziemy tematyką dotyczącą małżeństwa i rodziny. Zajęcia oparte są na metodzie konferencyjno-warsztatowej. Wszelkie potrzebne materiały otrzymacie na kursie. Uczestnicy pracować będą w parach, wykonując ćwiczenia, rozwiązując zadania i rozmawiając ze sobą. Wszystko po to, abyście jeszcze lepiej się poznali i przygotowali do sakramentu małżeństwa.

W sobotę w trakcie kursu przewidziany jest obiad, natomiast w przerwach pomiędzy zajęciami serwujemy kawę/herbatę i nie tylko.

W Niedzielę zapraszamy na Eucharystię, na która zapraszamy nie tylko uczestników, ale także ich rodziców, czyli przyszłych teściów, ze specjalną nauką dla narzeczonych i teściów o budowaniu relacji z młodym małżeństwem.

Ofiara za kurs dla pary to 190 zł +koszty przelewu elektronicznego.

W imieniu nauczyli i Proboszcza z ośrodka w Piekarach Śląskich serdecznie zapraszamy 🙂