Koniaków


Data rozpoczęcia Data zakończenia Wolne miejsca
2020-10-09 2020-10-11 TAK / Zapisz się /


Nauczyciele:

Telefon do prowadzących:

Mariusz: 600 32 88 28

Email prowadzących:

beataimariuszbarber@gmail.com

Szczegółowy opis kursu:

"Małżeństwo bowiem nie jest wynikiem jakiegoś przypadku lub owocem ewolucji ślepych sił przyrody: Bóg-Stwórca ustanowił je mądrze i opatrznościowo, aby urzeczywistnić w ludziach swój plan miłości." (Encyklika Humanae Vitae)

Dom Rekolekcyjny „Emaus” znajduje się w Koniakowie we wsi sołeckiej w powiecie cieszyńskim w województwie śląskim w gminie Istebna. Tworzy wraz z Jaworzynką i Istebną tzw. Beskidzką Trójwieś. Jest najwyżej położoną wsią w Beskidzie Śląskim. Koniaków jest znany przede wszystkim z wyrobów koronczarskich.

Widok i atmosfera gór sprawia, iż miejsce to doskonale nadaje się rekolekcje dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Taka sceneria pozwala skupić swoją uwagę na przekazywanej treści, dając możliwość przemyślenia i przedyskutowanie poruszanych tematów wśród uczestniczących par w kursie

Kurs obędzie się w dniach od 09 do 11 października 2020 r.
(Piątek - Sobota – Niedziela)

Rozpoczynamy w piątek o godz 18-tej kolacją a kończy w niedzielę obiadem. Koszt kursu to 390zł od pary ( w tym zakwaterowanie, wyżywienie i materiały szkoleniowe)

W ramach kursu będziecie uczestniczyli zarówno w wykładach jak i w ćwiczeniach. Zajęcia oparte są na metodzie konferencyjno-warsztatowej. Otrzymacie  teczki z materiałami oraz długopisy. Będziecie pracować w parach, wykonując ćwiczenia, rozwiązując zadania i prowadząc rozmowy ze sobą. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej się poznać i przygotować się do sakramentu małżeństwa.

Serdecznie zapraszamy