Dom Rekolekcyjny przy Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu


Opis miejsca:

"Małżeństwo bowiem nie jest wynikiem jakiegoś przypadku lub owocem ewolucji ślepych sił przyrody: Bóg-Stwórca ustanowił je mądrze i opatrznościowo, aby urzeczywistnić w ludziach swój plan miłości."

(Encyklika Humanae Vitae)

 

Małżeństwo to piękna i jednocześnie najtrudniejsza z dróg miłości. Na rekolekcje zapraszamy małżeństwa z różnym stażem małżeńskim, które pragną na nowo zobaczyć piękno swojego powołania oraz umacniać wzajemną miłość. Źródłem inspiracji i siły będzie dla nas Słowo Boże, zaś pomocą do rozmowy staną się specjalnie przygotowane ćwiczenia, które pozwolą małżonkom odkryć swoje zasoby i możliwości w pogłębianiu małżeńskiej więzi. Zakończeniem rekolekcji jest odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Oddanie wspólnej codzienności Bogu wzbogaci Wasze życie małżeńskie. Bóg zacznie je uzdrawiać, przemieniać, rozwijać, abyście stawali się jeszcze bardziej obrazem Jego miłości w świecie.

Spotkania prowadzone są metodą konferencyjno-warsztatową. Będziecie pracować w małżeństwie, wykonując ćwiczenia, rozwiązując zadania i prowadząc rozmowy ze sobą. Wszystko po to, abyście jeszcze lepiej się poznali i zrozumieli swoje powołanie.

Serdecznie pozdrawiamy

Anna i Waldemar Kolwicz

tel.: 500521310, e-mail: kowicz@op.plBrak zaplanowanych kursów.

Adres:

Dom Rekolekcyjny przy Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

Skrzatusz, ul. Katarzyny Kadrzyckiej 2