Imielin


Opis miejsca:

Nauki przedmałżeńskie - kurs, obejmuje cykl 4-ech cotygodniowych wtorkowych spotkań od 18:00 do 21:00. Spotkania odbywają się w parafii MB Szkaplerznej w Imielinie w salce nad zakrystią.

W ośrodku prowadzone są także kursy Przed nami maleństwo - jest to kurs metody rozpoznawania płodności wg prof. J. Rotzera. Uczestnicy dostają zaświadczenie odbycia poradni małżeńskiej.

Prowadzącymi są kapłani i małżonkowie o różnym stażu, będący doradcami życia rodzinnego, próbujący podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu związku małżeńskiego. Spotkania prowadzone są metodą konferencyjno-warsztatową.

Czy nauki przedślubne to przykra uciążliwość? Wierzymy że nie. Wspólnie spędzony czas będzie dla Was okazją do jeszcze bliższego poznania siebie nawzajem, refleksji nad swoim przygotowaniem do życia małżeńskiego i rodzinnego, oraz pogłębieniem swojej wiary.

Nasze ostatnie spotkanie zakończymy dniem skupienia z mszą świętą w Waszej intencji, Was - narzeczonych jak i waszych rodziców z prośbą o dobre wejście w nowe role.

Serdecznie zapraszamyBrak zaplanowanych kursów.

Adres:

Parafia Rzymskokatolicka p.w. MP Szkaplerznej w Imielinie,

41-407 Imielin ul. Imielińska 89

Kontakt: Beata Pielorz

tel: 511 642 508 (po godzinie 16:00)