Katowice Józefowiec (wtorkowe wieczory)


Data rozpoczęcia Data zakończenia Wolne miejsca
2019-02-26 2019-04-02 Tylko rezerwowe / Zapisz się na listę rezerwową /


Nauczyciele:

Telefon do prowadzących:

Mariusz:600328828

Email prowadzących:

beataimariuszbarber@gmail.com

Szczegółowy opis kursu:

"Miłość zmierza do jedności głęboko osobowej, która nie tyko łączy w jedno ciało, ale prowadzi do tego, by było tylko jedno serce i jedna dusza".

/FAMILIARIS CONSORTIO/

Kurs obejmuje cykl 6-ciu cotygodniowych spotkań we wtorki od godz 19:00 do 21:00 (26 lutego do 02 kwietnia 2019). Odbywa się on w parafii św. Józefa Robotnika w Katowicach Józefowcu przy ul. Mikusińskiego 8 w Domu Parafialnym. Po zakończeniu nauk dla zainteresowanych dodatkowe spotkanie w ramach poradni życia rodzinnego .

Prowadzącymi są kapłani i małżonkowie o różnym stażu, będący doradcami życia rodzinnego, próbujący podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu związku małżeńskiego. Spotkania prowadzone są metodą konferencyjno-warsztatową.

Czy nauki przedślubne to przykra uciążliwość? Wierzymy że nie. Wspólnie spędzony czas będzie dla Was okazją do jeszcze bliższego poznania siebie nawzajem, refleksji nad swoim przygotowaniem do życia małżeńskiego i rodzinnego, oraz pogłębieniem swojej wiary.

Nasze ostatnie spotkanie zakończymy Mszą Świętą  w intencji Was - narzeczonych jak i waszych rodziców z prośbą o dobre wejście w nowe role.

Serdecznie zapraszamy