Home

O nas

Idea projektu

Przedstawiamy dobrą, biblijną propozycję, opartą na nauce Kościoła Katolickiego, kursów dla narzeczonych. Stworzyliśmy sieć ośrodków, w których zajęcia są prowadzone ten sam sposób, podobnymi metodami. Zadbaliśmy o odpowiednie proporcje słuchania i rozmowy, a także teologii, psychologii i świadectwa. Siłą projektu jest wierność nauce Kościoła poparta doświadczeniem prowadzących: par małżeńskich i księży.

 

O nas

Projekt „Przed Nami Małżeństwo” działa w strukturach stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie i współpracuje z Duszpasterstwem Rodzin Archidiecezji Katowickiej. Jesteśmy grupą małżeństw i księży różnych specjalności, profesji z całej archidiecezji. Łączy nas pasja służby na rzecz małżeństwa i rodziny i odpowiednie przygotowanie, aby tą służbę podjąć.

Ośrodki realizujące nasz kurs powstały przy parafiach w kilkunastu miastach na Śląsku i nie tylko. Zajęcia odbywają się weekendowo (sobota-niedziela) lub w ramach cotygodniowych wieczornych spotkań. Jest również możliwość przeżycia kursu w ramach weekendowego wyjazdu do przepięknie położonego w Beskidach domu rekolekcyjnego Emaus w Koniakowie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Kim jesteśmy

Program

Program

Kursy PNM odbywają się w naszych ośrodkach na Śląsku, wyjazdowo (od piątku do niedzieli) w domu rekolekcyjnym Emaus w Koniakowie, oraz w Belfaście dla narzeczonych z UK i Irlandii

/ więcej /