Piekary Śląskie


Data rozpoczęcia Data zakończenia Wolne miejsca
2023-08-26 2023-08-27 TAK / Zapisz się /


Nauczyciele:

Telefon do prowadzących:

605355054

Email prowadzących:

sznajderandrzej@gmail.com

Szczegółowy opis kursu:

"Miłość zmierza do jedności głęboko osobowej, która nie tyko łączy w jedno ciało, ale prowadzi do tego, by było tylko jedno serce i jedna dusza".

                                                  /FAMILIARIS CONSORTIO/

Kurs trwa 2 dni (26 i 27 sierpnia 2023r), w godzinach: 9:00 - 19:00. Kurs odbywa się w Domu Parafialnym przy Parafii św. Rodziny w Piekarach Śląskich (ul. Konstytucji 3 Maja 36).

W ramach kursu uczestnicy biorą udział w wykładach jak i w ćwiczeniach. Zajmować się będziemy tematyką dotyczącą małżeństwa i rodziny. Zajęcia oparte są na metodzie konferencyjno-warsztatowej. Wszelkie potrzebne materiały otrzymacie na kursie. Uczestnicy pracować będą w parach, wykonując ćwiczenia, rozwiązując zadania i rozmawiając ze sobą. Wszystko po to, abyście jeszcze lepiej się poznali i przygotowali do sakramentu małżeństwa.

W sobotę w trakcie kursu przewidziany jest obiad, natomiast w przerwach pomiędzy zajęciami serwujemy kawę/herbatę i nie tylko.

W Niedzielę zapraszamy na Eucharystię, na która zapraszamy nie tylko uczestników, ale także ich rodziców, czyli przyszłych teściów, ze specjalną nauką dla narzeczonych i teściów o budowaniu relacji z młodym małżeństwem.

Ofiara za całość kursu dla pary to 350 zł + koszty przelewu elektronicznego.

W imieniu nauczycieli i Proboszcza z ośrodka w Piekarach Śląskich serdecznie zapraszamy 🙂