Miejsce

Józefowiec

Brak zaplanowanych kursów.
 
Opis miejsca:

Nauki przedmałżeńskie - kurs, obejmuje cykl 6-ciu cotygodniowych wtorkowych spotkań od 19:00 do 21:00. Spotkania prowadzone są metodą konferencyjno-warsztatową. Każde spotkania to dwie konferencje przeplatane ćwiczeniami pomagającymi poznać siebie nawzajem. Spotkania odbywają się w parafii św. Józefa Robotnika, w Katowicach Józefowcu (ul. Mikusińskiego 8) w sali domu katechetycznego.

Prowadzącymi są kapłani i małżonkowie o różnym stażu, będący doradcami życia rodzinnego, próbujący podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu związku małżeńskiego.

Czy nauki przedślubne to przykra uciążliwość? Od narzeczonych, których gościliśmy usłyszeliśmy że nie. Wspólnie spędzony czas będzie dla Was okazją do jeszcze bliższego poznania siebie nawzajem, refleksji nad swoim przygotowaniem do życia małżeńskiego i rodzinnego, oraz pogłębieniem swojej wiary.

Po zakończeniu nauk dla zainteresowanych dodatkowe spotkanie uzupełniające w ramach poradni życia rodzinnego .

Nasze ostatnie spotkanie zakończymy Mszą Świętą  w intencji Was - narzeczonych jak i waszych rodziców z prośbą o dobre wejście w nowe role.

Serdecznie zapraszamyAdres:

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Józefa Robotnika w Katowicach Józefowcu,

40-001 Katowice ul. Mikusińskiego 8

Kontakt: Krzysztof Łukasik

tel: 534 561 985  mail: kwglukasik@gmail.com

mapa dojazdu: