Miejsce

Mysłowice czwartkowe wieczory

Brak zaplanowanych kursów.
 
Opis miejsca:

Nauki przedmałżeńskie - kurs, obejmuje cykl czterech cotygodniowych czwartkowych spotkań od 18:00 do 21:00. Spotkania prowadzone są metodą konferencyjno-warsztatową. Każde spotkania to trzy konferencje przeplatane ćwiczeniami pomagającymi poznać siebie nawzajem. Kurs kończymy Mszą Świętą  w intencji Was - narzeczonych jak i waszych rodziców z prośbą o dobre wejście w nowe role.

Czy nauki przedślubne to przykra uciążliwość? Od narzeczonych, których gościliśmy usłyszeliśmy że nie. Wspólnie spędzony czas będzie dla Was okazją do jeszcze bliższego poznania siebie nawzajem, refleksji nad swoim przygotowaniem do życia małżeńskiego i rodzinnego, oraz pogłębieniem swojej wiary.

Spotkania odbywają się w Mysłowicach: bądź  w  parafii Ścięcia św. Jana Chrzciciela (ul. Jastruna 15) w sali na parterze domu katechetycznego, bądź w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa (ul. Starokościelna 3).
Prowadzącymi są kapłani i małżonkowie o różnym stażu, będący doradcami życia rodzinnego, próbujący podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu związku małżeńskiego.

Serdecznie zapraszamyAdres:

Parafia Rzymskokatolicka p.w.  Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Mysłowicach,

41-400 Mysłowice ul. Mieczysława Jastruna 15

Kontakt: Mariusz Barber

tel: 600 328 828  mail: beataimariuszbarber@gmail.com